LET ŠPORTOVÝM LIETADLOM NAD MESTOM NITRA

LET ŠPORTOVÝM LIETADLOM

Splň si svoj sen! Vži sa do kože pilota a vychutnaj si let na malom športovom lietadle nad Nitrou. Uži si nádherný a fantastický pôžitok z letu s úžasným výhľadom, aký sa nenaskytne len tak hocikomu!
Let na športovom lietadle ponúka jedinečný zážitok pre všetkých milovníkov vzdušného dobrodružstva! Ideálny darček pre všetkých milovníkov lietania.

ČO JE LET ŠPORTOVÝM LIETADLOM?

Originálny darček pre všetkých milovníkov lietania. Staneš sa copilotom na skúšku a zoznámiš sa s lietaním na malom športovom lietadle. Samotný let je jedinečný svojou voľnosťou a neopakovateľným pohľadom na svet z výšky. Let si užívaš naplno v celej svojej kráse a voľnosti. Skúsený pilot Ti zaručí, že na tento let budeš určite s radosťou veľmi dlho spomínať.

AKO PREBIEHA SAMOTNÝ LET?
Pred letom dostaneš krátku inštruktáž o lete. Sedieť budete v kokpite lietadla veľa seba. Pilot Ťa pohodlne usadí na tvoje miesto a pripúta Ťa bezpečnostnými pásmi. Počas letu budeš komunikovať cez intercom s pilotom, ktorý Ti rád odpovie na všetky Tvoje otázky počas letu.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:
Športovým lietadlom sa lieta takmer počas celého roka s teplotou ovzdušia nad 2 stupňov celsia. Zážitok sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí ako silný vietor, dážď, sneženie a po západe slnka. Ideálne podmienky k letu sú ráno alebo popoludní. V prípade zlého počasia sa let ruší a dohodne sa náhradný termín.

OBLEČENIE:
Odporúčame Ti akékoľvek pohodlné oblečenie primerane danému ročnému obdobiu.

PODMIENKY:
Vhodné pre všetky vekové kategórie s obmedzením na hmotnosť pasažiera max. 150 kg. Do 18 rokov treba súhlas rodiča prípadne zákonného zástupcu. Rezerváciu na let je vhodné zrealizovať 3dni vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek počas sezóny. Platnosť poukazu je 12 mesiacov.

MIESTO KONANIA: