LET MOTOROVÝM ROGALOM NAD MESTOM NITRA

PILOTOM NA SKÚŠKU?

Splň si svoj sen! Uži si nádherný a fantastický pôžitok z letu s možnosťou pilotovania motorového rogala nad Nitrou pri rýchlosti od 70 do 170 km/h. Let na motorovom rogale ponúka jedinečný a neopakovateľný zážitok plný energie, adrenalínu a nezabudnuteľného pohľadu z výšky na prekrásnu Nitru a jej okolie. Let motorovým rogalom nad Nitrou je ideálnym zážitkom alebo darčekom pre všetkých do 130kg.

ČO JE LET MOTOROVÝM ROGALOM?

Originálny darček pre všetkých milovníkov lietania.  Staneš sa pilotom na skúšku a zoznámiš sa s lietaním na motorovom rogale. Samotný let je jedinečný svojou voľnosťou. Nie si zatvorení v žiadnej kabíne. Let si užívaš naplno v celej svojej kráse a voľnosti. Skúsený pilot Ti zaručí, že na tento let budeš určite s radosťou veľmi dlho spomínať.

AKO PREBIEHA SAMOTNÝ LET?
Pred letom dostaneš krátku inštruktáž o lete. Sedieť budete za sebou a Tvoje miesto bude za pilotom. Ten Ťa pohodlne usadí na tvoje miesto a pripúta Ťa bezpečnostnými pásmi. Počas letu budeš komunikovať cez intercom s pilotom, ktorý Ti rád odpovie na všetky Tvoje otázky počas letu.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:
Motorovým rogalom sa lieta od februára do novembra s teplotou ovzdušia nad 8 stupňov celsia. Zážitok sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí ako silný vietor, dážď po západe slnka. Ideálne podmienky k letu sú ráno alebo popoludní. V prípade zlého počasia sa let ruší a dohodne sa náhradný termín.

OBLEČENIE:
Odporúčame Ti pohodlné športové oblečenie. V horúcich letných dňoch postačí tričko. Mimo letných dní keď je už počasie chladné je dobré si priniesť teplé viacvrstvové alebo lyžiarske oblečenie.

PODMIENKY:
Vhodné pre všetky vekové kategórie s obmedzením na hmotnosť pasažiera max. 130 kg, výška od 150cm, do 18 rokov treba súhlas rodiča prípadne zákonného zástupcu. Rezerváciu na let je vhodné zrealizovať týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek počas sezóny. Platnosť poukazu je 12 mesiacov.

MIESTO KONANIA: